ART / Lithographs / Litograph in colors 13395726
nr 1339 5726
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Bengt Lindström (1925-2008), Sweden. Indistinct signature, faces, ej numrerad. Subject: 70x50,
LITOGRAPH IN COLORS, Otydlig signatur, Ansikten, ej numrerad. Signerad. Motivet: 70x50 cm
Bengt Lindström, born 1925, dead 2008, Swedish painter and draughtsman.
700
SEK 900
Monday August 3 2020
at 18:59:54
300 kr
800 kr
700 kr
800 kr (Robot)
Bengt Lindström
Read more about Bengt Lindström